Hakkımızda

A-A Group,

şirketlerimiz ARNET Ltd. (1994) ve ALSAN Ticaret Ltd. (1993)‘i bünyesinde barındırmaktadır.

A-A Group şirketlerimiz,

4500 m2’lik Haspolat Sanayi Bölgesi’ndeki merkez tesislerimiz ile ALSAN Ticaret Ltd.’e ait Lefkoşa ve G. Mağusa’da bulunan perakende ve toptan satış yapan mağazalarında, toplam yaklaşık 50 çalışanıyla tüm K.K.T.C.’ye hizmet vermektedir.

ARNET Ltd. bölge satış temsilcileri ile Lefkoşa, Girne, G. Mağusa ve Güzelyurt bölgelerinden günlük aldığı siparişleri, kurulan dağıtım sistemi ile sipariş noktalarına 18 adet çeşitli tip ve büyüklükteki araçlarıyla, hızlı, kaliteli ve güvenilir şekilde dağıtmaktadır.

ALSAN Ticaret Ltd. ise Lefkoşa ve G. Mağusa mağazalarından yapılan perakende ve toptan satışların hassasiyetle dağıtımını yapabilecek şekilde organize edilmiş olan 4 adet çeşitli tip ve büyüklükteki araçlarıyla, hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

arnet-logo

Arnet Ltd.’in merkez ofis ve ambarları Haspolat Sanayi Bölgesi’ndeki kendi tesislerindedir.

Lefkoşa, Girne, G. Mağusa ve Güzelyurt bölgelerinden, yetkili bölge satış temsilcileri vasıtasıyla, günlük aldığı siparişleri, kurulan dağıtım sistemi ile tüm talep noktalarına hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Geniş ürün portföyü ile pazarın önemli dinamiklerinden olan Arnet Ltd., Türkiye, Hollanda, Belçika ve Uzakdoğu Ülkeleri‘nden ithal ettiği önemli markaların ürünlerini K.K.T.C. pazarında dağıtmaktadır.

Pazarlaması ve dağıtımı yapılan ürünlerle, K.K.T.C. genelinde 1000 ‘den fazla farklı noktadaki Market, Süpermarket, Otel, Toplu Tüketim Yeri ile Restorana hizmet verilmektedir.

 

Başlıca Ürün Grupları;

alsan-logo

Alsan Ticaret Ltd., Haspolat Sanayi Bölgesi’nde bulunan merkez ofis ve ambarlarına ilave olarak Lefkoşa ve G. Mağusa bölgelerindeki, kendisine ait perakende ve toptan satış mağazalarıyla hizmet vermektedir.

Alsan Ticaret Ltd. uzun yıllardır İŞBİR YATAK ve İŞBİR SÜNGER firmalarının K.K.T.C. Ana Bayii olup, bunun yanında özellikle Türkiye’den ithal ettiği birçok Otel Tekstil Malzemelerini, Ofis Mobilyalarını, Ev – Sanayi Tekstil Ürünlerini, Oto Tekstil Ürünlerini, Branda ve Döşemeci Malzeme Çeşitlerini Lefkoşa ve G. Mağusa mağazalarından kullanıcı ve üreticilere hizmet amaçlı satışa sunmaktadır.

 

Başlıca Ürün Grupları;

Yaz Çalışma Saatlerimiz:
Pazartesi – Cuma: 08:00 – 18:00
Cumartesi: 08:00 – 13:00

Kış Çalışma Saatlerimiz:
Pazartesi – Cuma: 08:00 – 17:00
Cumartesi: 08:00 – 13:00